01
02
03

  O nás

veru

 

V roce 2003 jsem si splnila svůj dětský sen. Úspěšně jsem zakončila studim na vyšší odborné škole, obor porodní asistentka. V rámci studií jsem prošla praxí v porodnicích (FN Motol, FN Bulovka), od roku 2003 jsem zaměstnána jako porodní asistentka v ÚPMD (porodnice Podolí, Praha 4).

Odpracované roky mám na porodním sále, oddělení rizikového těhotenství a toho času jsem na oddělení IVF. Práce na tomto oddělení mě velmi  zajímá a poskytuje mi pohled z druhé strany na těhotenství a mateřství!

Pro těhotenství a porod je velmi důležitá pozitivní motivace, hlavně u prvorodiček, které vnímají své těhotenství intenzivněji a tudíž i s většími obavami a rozčarováním. A to naprosto vystihuje motto mého studia Maminka "Když bylo dobře mamince, bylo i pěkně v našem bytě ..." J. Seifert, Večerní píseň, které se snaží těhotné maminky podporovat v jejich duševní a fyzické pohodě!

Každá žena by se měla umět trošku rozmazlovat a v těhotenství to platí dvojnásob! 

Proto doporučuji si užít těhotenskou masáž,která vás zklidní a uvolní, těhotenské cičení , při kterém se protáhnete,posílíte zádové svaly a zbavíte se alespoň částečně bolstí zad a kloubů,které v těhotenství trpí změnou těžiště těla a v neposlední řadě vám předporodní kurz otevře pohled na těhotenství, porod, kojení a šestinedělí,který je řadě z vás velkou neznámou! 

Vzhledem k tomu, že mám doma dva chlapečky (11 a 7let), mohu se podělit i o nemalé zkušenosti v tomto směru.

Objednávky přijímám přes kontaktní formulář či přímo na tel.čísle 775 211 750

Copyright 2014@ Libuše Hacaperková