01
02
03

 Cvičení pro těhulky

 

Cvičení pro těhotné maminky má velký význam pro aktivní těhotenství, snadnější průběh porodu a efektivnější zvládnutí bolesti. Prevence bolesti zad,nacvičujeme úlevové polohy při porodu,při cvičení ráda poradím co si můžete i sami doma zacvičit,aby záda nebolela! Rozhodně pravidelným cvičením předcházíte ,bolestem zad i kloubů,lépe se vyrovnáváte se změnou těžiště těla při rostoucím bříšku a cítíte se fit i přes to,že se vaše tělo mění! 

Dále máte možnost si s miminkem vytvářet i citovější vztah!

Se cvičením můžete začít kdykoliv od ukončeného 12 týdne těhotenství a v podstatě až do porodu,podle toho jak se kdo cítí!

Při cvičení využíváme gymbally,gumičky,cihličky. Cvičení vedu tak,aby ho zvládla i těhotná ,kterou teprve těhotenství přesvedčilo o cvičení!!! 

Během cvičení je příjemná meditační hudba , příjemná atmosféra!

Během cvičení samozřejmě zohledňuji maminky,které jsou v začátku těhotenství a ty,které se blíží k porodu. 

Budu se těšit,že se setkáme !!! 

 Cvičení je každé úterý od 8.30h.!!!! Cvičím s maminkami od II.trimestru.

Vzhledem k velkému zájmu o lekce cvičení pro těhotné ,jsem nucena učinit opatření ohledně objednávání. Prosím všechny o zasílání sms zpráv k objednání do lekce a to do pondělních 18hodin! Poté kdo by přišel na cvičení bez objednání nemohu zaručit volné místo! V případě ,že místo bude,může se samozřejmě přidat. Jinak objednávky beru závazně a pokud se nebudete moci dostavit ,poprosím o zrušení lekce a uvolnění místečka pro jinou maminku! Děkuji za pochopení a přeji hezký den! Veronika(studiomaminka)

  • lekce cvičení trvá 45-50 minut
  •  na lekci si přineste pohodlné oblečení, obuv není potřeba

 

Cvičení probíhá v prostorách FYZIOkliniky, Machkova 2, Praha 4

Copyright 2014@ Libuše Hacaperková